Endüstriyel Ethernet Switch

Areskom İletişim Sistemleri

Endüstriyel Ethernet Switch

Endüstriyel Tip Fiber  Ethernet Switchler; Dış Ortam Fiber Ethernet Switch olarak da adlandırılırlar.Endüstriyel Ethernet Switch Elektromanyetik gürültünün olduğu, yüksek seviyede titreşim ve darbelere, aşındırıcı gazlar ve toza maruz kalınan ortamlardaki zorlu koşullarda yapılan kritik uygulamalar için kullanılırlar. Geniş sıcaklık aralığında ve nem değişimlerinin olduğu ortam ve koşullarda çalışırlar. Genellikle DC enerji beslemesi ile çalışırlar ( AC modelleri de mevcuttur ). DIN-Raya monte edilen modellerinin yanında Rack Tipi olan modelleri de mevcuttur.

Endüstriyel Fiber Ethernet Switchler; Endüstriyel Network / Endüstriyel IT / Endüstriyel Data Haberleşmesi / Endüstriyel Ethernet uygulamalarında kullanılan her türlü Otomasyon Ekipman ve Cihazlarının ( PC, Endüstriyel Bilgisayar, Endüstriyel Panel PC, Endüstriyel Monitör, PLC, DCS, HMI, Scada, Sensör, Giriş / Çıkış Üniteleri, I/O lar,  vb…. ) TCP/IP Ethernet networklerine dahil edilmesini ve veri haberleşmesini sağlarlar. Ayrıca, Akıllı Bina Otomasyonu uygulamalarında ve her türlü ( özellikle dış ortam ) IP Kamera / Güvenlik uygulamalarında kullanılırlar.

Ürün Çeşitliliği : Endüstriyel Fiber Ethernet Switchler, Endüstriyel Yönetilebilir Layer2 Ethernet Switch ler, Endüstriyel Yönetilemeyen Ethernet Switch ler, Endüstriyel Yönetilemez Fiber Ethernet Switch ler,  Endüstriyel Power over Ethernet PoE Switch ler, Yönetilebilir Gigabit Endüstriyel Ethernet Switch ler, Gbit Yönetilemez Endüstriyel Ethernet Switch ler, Endüstriyel Yönetilebilir Layer2 Ring Switch ler, Layer3 Routing Firewall Özellikli Endüstriyel Ethernet Switch ler, EN 50155 Ethernet Switch ler, IEC 61850-3 Ethernet Switch ler, Endüstriyel Fiber – Ethernet Dönüştürücüler, Seri RS-232/485 Ethernet Switch ler, Endüstriyel RS-232/422 Device Server Ethernet Switch ler, Endüstriyel Rack Tipi Fiber Ethernet Switch ler, Network Yönetim Yazılımı, vb….

Uygulama Alanları Sektörlerden Bazıları : Su – Atıksu Dağıtımı ve Yönetimi, Denizcilik ve Gemi Yapımı, Petrol / PetroKimya / Doğalgaz, Enerji ( Üretim – İletim – Dağıtım ) / Akıllı Şebekeler, Fabrika Otomasyonu, Proses Otomasyonu, Demiryolu ( Rayhattı / Araç Üstü ) Otomasyonu, Telekom, Bina Otomasyonu ve Güvenliği, Akıllı Trafik Yönetim Sistemleri, Tünel / Köprü Otoban, Madencilik, Kent Güvenlik ve Kamera Sistemleri ( MOBESE ), vb…

Arama