SDW-532 ( 3*TX+2*FX )

WESTERMO Endüstriyel 5 Port Yönetilemez Fast Ethernet Switch ( 3×10/100-TX+2×100-FX )

 

Endüstriyel Ethernet Switch Yönetilemez 5 Port ( 3x 10/100 TX, 2x 100 FX ) Temel Özellikleri;

  • Tak çalıştır bir özelliğe sahiptir
  • Hem switch hem de media çevirici olarak kullanılabilir
  • TX portları tek tek galvanik yalıtımlıdır ( network içinde earth loop a engel olmak için )
  • TX portları auto negotiation veya manual olarak ayarlanabilir
  • Endüstriyel elektromagnetik (EMC), Şok ve titreşim testlerine sahip
  • Otomatik MDI / MDI-X
  • MTBF = 675,000 saat ( MIL-HDBK-217K)
  • -25 / +70 çalışma sıcaklık aralığı
  • Diagnostics için LED ler ( power, speed, dublex, link, traffic )
  • Galvanic isolation, transient protection
  • Yedekli enerji beslemesi
  • Geniş DC güç seçeneği
  • LC, SC, ST Fiber seçenekleri
  • Single Mode, Multi Mode Fiber
  • Fiber interface ile 2, 15, 40 Km mesafe alternatifleri
  • DIN Ray montajlı, IP21 dış ortam koruma standartlı
  • Dip switch ler ile tek tek port bazında TX interface lerinin Auto negotiation, duplex ayarlaması

 

SDW-532

Product description
Status Active
Article number 3644-0030, SDW-532-MM-SC2
3644-0031, SDW-532-MM-ST2
3644-0033, SDW-532-MM-LC2
3644-0032, SDW-532-SM-LC15
3644-0034, SDW-532-SM-SC15
3644-0035, SDW-532-SM-LC40
Ports 3 x RJ-45, 10 Mbit/s or 100 Mbit/s
2 x LC, SC or ST connector, 100 Mbit/s
Description Industrial Ethernet 5-port Switch
Warranty period 5 years
Approvals
Marine DNV Standard for Certification no. 2.4 4
EMC (Electromagnetic Compatibility)
EN 61000-6-2 Immunity industrial environments
EN 61000-6-3 Emission residential environments
EN 61000-6-4 Emission industrial environments
Climatic
Temperature, operating –25 to +70°C (–13 to +158°F)
Temperature, storage –25 to +70°C (–13 to +158°F)
Humidity, operating 5 to 95% (non-condensing)
Humidity, storage 5 to 95% (condensation allowed outside packaging)
Enclosure
Enclosure
Dimensions (W x H x D) 35 x 121 x 119 mm
Degree of protection IP21
Weight 0,2 kg
Mounting DIN-rail
Interface specifications, power
Rated voltage 12 –48 VDC, polarity protected
Operating voltage 9.6 – 57.6 VDC
Rated current Depends on model, see user guide
Rated frequency DC
Connection Detachable screw terminal
Connector size 0.2 – 2.5 mm2 (AWG 24-12)
Interface specifications, 10/100BaseTX
Electrical specification IEEE std 802.3. 2000 edition
Data rate 10 Mbit/s or 100 Mbit/s, manual or auto
Duplex Full or half, manual or auto
Connection RJ-45
Circuit type Optical
Transmission range 100 m
Interface specifications, 10/100BaseFX
Electrical specification IEEE std 802.3. 2000 edition
Data rate 100 Mbit/s
Duplex Full or half, manual or auto
Connection SC, ST or LC
Circuit type Optical
Transmission range Up to 40 km

Benzer ürün ve yazılar

Arama