ADSL&VDSL Router

Areskom İletişim Sistemleri

VDSL2 teknolojisi sayesinden 100 Mbit/sn’ye kadar çift yönde veri haberleşme imkanı bulunan Sektördeki ilk genişbant router olan Falcon, yüksek hızda bağlantı ihtiyacı duyulan makinalar için en ideal uzak erişim ürünlerinden biridir. VDSL hizmeti olmayan lokasyonlar için ADSL olarak ta çalışabilmektedir.

Aşağıdaki çizimde de görüldüğü üzere; Coğrafi olarak birbirinden uzak lokasyonların VDSL veya ADSL üzerinden yüksek hızla ve güvenli ( aradaki bağlantı IPSEC VPN denilen kriptolanmış bir tünel yöneti ile yapılmaktadır ) bir şekilde yapılmaktadır.

Westermo Falcon VDSL / ADSL router üzerinde 4 adet Layer 3 özellikli Ethernet portu ve 1 adet RS-232 seri arayüz bulunmaktadır. Dolayısı ile 4 adede kadar Ethernet arayüzlü cihaz veya sistem bağlayabildiğimiz gibi 1 adet te RS-232 seri arayüzlü bir cihaz veya sistem de bağlayabiliriz.

Şekildende görüldüğü gibi, istenirse Makina ve/veya Ünite’yi bir veya birden fazla IP Kamera sistemi ile gözlemleyebiliriz

Westermo Falcon VDSL2 / ADSL Routerlar ile coğrafi olarak birbirinden uzak lokasyonlardaki ( Örnek olarak Merkez İstanbul uzak lokasyon Kayseri olabilir ) Makine ve Otomasyon sistemleri güvenli bir VPN tüneli ile veri haberleşmesi sağlanmaktadır.

Arama