Endüstriyel Kablosuz 802.11 a/b/g/n Access Point,Client,Bridge

Areskom İletişim Sistemleri

Endüstriyel Kablosuz Haberleşme – Endüstriyel Kablosuz LAN – Endüstriyel Kablosuz Acces Point ( AP ) / Bridge / Client – Endüstriyel Wireless Haberleşme – Endüstriyel Wireless LAN – Endüstriyel Wireless Acces Point ( AP ) / Bridge / Client

Endüstriyel Tip Dış Ortam Kablosuz ( Wirelesss ) 802.11 a/b/g/n Access Point ( AP ) / Client / Bridge

Endüstriyel otomasyon uygulama ve projelerinde; Sensör, aktüatör, valf, röle vb. otomasyon cihazların birbirleriyle, PLC ve Scada bilgisayarları ile Kablosuz ( Wireless ) veri haberleşmesi ( Noktadan Noktaya – Point to Point veya Noktadan Çok Noktaya – Point to Multi Point ) için kullanılırlar.

Endüstriyel seviyede ve ortamlarda Wireless AP ( Access Point ) / Client ürünleri, endüstriyel kablosuz ( wireless ) altyapılar oluşturmak ve uygulamalar için kullanılmaktadır. Bu kapsamda Atop Wi-Fi ürünleri; seri ( RS-232-422-485 ) ve TCP/IP LAN arayüzlere sahip cihazlar arasında endüstriyel seviyede kararlı / güvenilir kablosuz veri haberleşmesi yapılmasını sağlamaktadır ( 802.11 standartlarına ve zor/sert endüstriyel ortamlara uygun olarak ).

Kablosuz Seri ( RS-232/422/485 ) device server özelliği ve 10/100-TX RJ-45 Ethernet LAN portu ile her türlü wireless haberleşme sağlarlar.

Arama