Ethernet I/O

Areskom İletişim Sistemleri

Acromag’ın Ethernet/IP, Modbus TCP ve Profinet I/O  protokollerini destekleyen Ethernet I/O modülleri; remote ( uzak ) I/O çözümleri, dağıtık proses kontrolü, fabrika otomasyon uygulamaları gibi geniş bir yelpazede kullanılırlar. Analog ve Dijital Ethernet I/O modüller; sensörlere ve aktüatörlerden kontrolörlere kadar arayüz sağlarlar ( Modbus TCP/IP, Ethernet I/P CIP, Profinet gibi network haberleşme protokolleri ile )

BusWorks XT Serisi : Modbus TCP/IP, Ethernet/IP veya Profinet haberleşme ile Dijital Ethernet I/O lardır. Çift Ethernet portu ile daisy-chain ( atlamalı ) uygulamar için idealdirler. Kolaylıkla ve basitçe USB üzerinden konfigüre edilirler. Yedekli enerji beslemesi bulunur.

BusWorks 900EN Serisi : 16 kanala kadar hem Analog hem de Dijital I/O modelleri olmakla birlikte Analog&Dijital I/O ( giriş/çıkış ünite ) beraber modelleri de bulunmaktadır.

EtherStax ES2000 Serisi : Yüksel kanal sayısına sahip hem Analog ( 64 Input, 16 Output ) hem de Digital I/O ( 96 kanala-cihaza kadar ) lardır.

Arama