LD-02

Endüstriyel Multidrop ( Atlamalı ) Modem, LD-02

LD-02 genel özelliklerinden bazıları;

  • Seri arayüzler ( RS-232 / V.24 veya RS-422 / 485 )
  • Multidrop uygulamalar
  • Protokol transparan
  • Yüksek seviye girişimlere ( interference ) tölaranslı
  • Geniş enerji giriş seçeneği ( AC / DC )
  • Tüm arayüzler arasynda Galvanic Isolation

Endüstriyel hat paylaştırıcı modem olan LD-02, RS-232 Seri arayüzlü sistemlerin çok uzun mesafelerde birbirlerine bağlanması için kullanılır. LD-02 ( hat paylaştırıcı Endüstriyel modem )’nin seri arayüzlü; 5 Kontrol sinali ile birlikte standart RS-232 ‘dir. Bu endüstriyel modemler arasındaki bağlantı 18 km mesafeye kadar çalışabilen Balance Current Loop ‘tur.

Haberleşme tam anlamıyla transparan ( Saydam ) olduğundan hiç bir haberleşme parametre ayarına ithiyaç duymazlar. RS-232 Seri interface bağlantısı hem standart 9 pin D-sub hemde vidalı terminal blok vasıtasıyla rahatlıkla yapılabilir. Hem AC hem DC enerji besleme modelleri olan LD-02 geniş çalışma sıcaklık aralığı, 35 mm DIN-Ray ‘a montaj imkanı, IP20 Dış ortam koruma sınıfı, aşırı akım / gerilim koruması ( Transient Protection ), Galvanik izalasyon ( yalıtım ) gibi özelliklerinden dolayı en sert endüstriyel uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilir. LD-02 zorlu endüstriyel şartlara en üst seviyede uygunluğu açısından gerekli olan tüm standartlar için test edilmiştir ( EMC, Izalasyon, Titreşim, Şok vb.. )

LD-02’in “by-pass” versiyonuda mevcuttur. Bu özelliği sayesinde, Şayet multidrop networkte bir modem arızalanırsa by-pass geçilebiliyor ki bu durumda networkün diğer cihazları arasındaki haberleşme etkilenmemiş oluyor.

Tüm Teknik Detaylar İçin Tıklayınız ( Orjinal İngilizce )

Uygulama 1:

Benzer ürün ve yazılar

Arama